To je zákon, kámo!

2.3.2018 18:47 / Pavel Wojnar

Zástupci městské policie přišli v pátek 2. 3. besedovat s našimi deváťáky. Tříhodinový program měl žákům připomenout, jak málo stačí, aby překročili zákon. Alkohol a drogy přivádějí do pasti stále mladší lidi... To je hlavní poselství krajského osvětového projektu, který navazuje na loňskou návštěvu našich žáků v Protidrogovém vlaku. Program zahrnoval netradiční preventivní aktivity. Žáci si vyzkoušeli roli kriminalisty. V týmech měli za úkol vyřešit určité „kriminální“ případy, které v doprovodném filmu nastávají.

Žáci si připomněli příběh z protidrogového vlaku, řešili práci ve skupinách - různé problémové situace, odpovídali na otázky, učili se řešit krizové situace. Došlo i na celou řadu zvídavých otázek, kterým museli čelit přítomní příslušníci. Velký ohlas mělo zkoušení brýlí, které imitují stavy

Více zde: https://www.mzsb.cz/news/to-je-zakon-kamo/
Žáci si připomněli příběh z protidrogového vlaku, řešili práci ve skupinách - různé problémové situace, odpovídali na otázky, učili se řešit krizové situace.

Více zde: https://www.mzsb.cz/news/to-je-zakon-kamo/
Žáci si připomněli příběh z protidrogového vlaku, řešili práci ve skupinách - různé problémové situace, odpovídali na otázky, učili se řešit krizové situace. Došlo i na celou řadu zvídavých otázek, kterým museli čelit přítomní příslušníci. Velký ohlas mělo zkoušení brýlí, které imitují stavy podnapilosti či stavy pod vlivem návykové látky. V dalších dnech čeká tento program ostatní žáky.

Více zde: https://www.mzsb.cz/news/to-je-zakon-kamo/