Vánoční jarmark

11.12.2019 14:30 / Pavel Wojnar

Děkujme všem zaměstnancům školy a žákům za přípravu a realizaci vánočního jarmarku, ktřerý proběhl na Mendelce v úterý 10. 12. 2019 od 16 do 18 hodin. Děkujeme všem rodičům, kteří vyrobili sladkost, kterou věnovali do školní kavárničky deváťáků, aby tak podpořili zisk z jarmarku. Děkujeme všem rodičům, žákům, bývalým žákům i známým, kteří přišli utrácet na náš charitativní jarmark. O celkovém zisku a jeho využití vás budeme informovat po celkovém vyúčtování akce do konce prosince.

Žáci prodávali na jarmarku všem příchozím hostům výrobky, které se svými učiteli vyrobili. Drobnosti vyrobily k prodeji na jarmarku také předškoláci z MŠ U Modrého slona a z MŠ Žižkova. Deváťáci nabízeli dortíky, buchty i jiné dobroty ve školní kavárně. Velký úspěch měl živý betlém, u kterého se zpívaly vánoční písně. Mnozí rodiče využili své přítomnosti ve škole také ke konzultacím školních (ne)úspěchů svých dětí.

Fotoghrafie, které na jarmarku i na třídní schůzce pořídil rodič našich žáků pan Jiří Hanzel najdte na https://www.zonerama.com/JiriHanzel/Album/5859057. Děkujeme.

Finanční zisk z jarmarku věnujeme na léčbu dvojčátek Karolínky a Miriamky Wijackých z Rychvaldu.