Skok vysoký 2. den

6.3.2019 14:06 / Martin Blatoň

Ve čtvrtek 28. 2. 2019 se konal druhý soutěžní den MK soutěže ve skoku vysokém "Laťka mládeže - Memoriál Ladislava Čermáka“. Pořádá-li soutěž Mendelka, vždy se jedná o výbornou akci a není nouze o překrásné výkony z řad soutěžících žáků.

V soutěží nás reprezentovalo družstvo starších chlapců a Ti za své výkony zaslouží obrovskou pochvalu!!!

Proč? Protože jejich vystoupení bylo mimořádně vydařené. Na stupně vítězů se podařilo sice probojovat pouze Jakubu Wilczkovi, nicméně celé družstvo starších žáků.... a to se dozvíte dále v reportáži.

Nejlepšího individuálního výsledku dosáhl již dříve zmíněný Jakub Wilczek (2. místo - starší chlapci, výkon 155 cm), Jan Krahulec (9. místo - starší žáci, výkon 145 cm) a dále Martin Feranc (dělené 10. - 11. místo - starší žáci, výkon 145 cm).

Jakub Wilczek do posledního momentu bojoval o první příčku, kterou mu posledním výkonem v soutěži vyfoukl "borovák" a krásným skokem s hodnotou 160 cm zaslouženě zvítězil. 

V soutěži družstev jsme se starší chlapci umístili na krásném 2. místě a všichni tři členové družstva zaslouží ocenění. Vždyť o první místo v družstvech nás připravili pouze dva nevydařené pokusy na výšce 135 cm.

Soutěžící družstvo z Mendelky mělo složení:

  • Jakub Wilczek, Martin Feranc a Jan Krahulec - 2. místo starší žáci.

Děkujeme za reprezentaci školy.