Pracovní výlet žákovského parlamentu

23.10.2018 11:28 / Pavel Wojnar

Se žákovským parlamentem jsme se ve čtvrtek 18. 10. 2018 vypravili na výlet, jehož cílem bylo, aby se členové parlamentu lépe poznali a poradili se o nejbližších akcích, které budou organizovat. Užili jsme si procházku plnou pohody v Dolní Lomné. Bylo takové to pravé podzimní počasí – ranní chlad a mlha, odpolední sluníčko, krásně modré nebe a barvy podzimu. Stromy byly žluté a červené, jabloně obsypané jablky. V přírodě už ale nebylo tak živo jako v létě. Mohli jsme vnímat klid a to, jak příroda pomalu svléká pestrý letní šat a ukládá se k zimnímu spánku.

Na to, aby po celou dobu naše „smečka“ držela pohromadě, dohlížela fenka Bexxi. Její geny pasteveckého psa se skvěle hodí na výlety se žáky. Neustále pobíhala kolem a sháněla všechny dohromady. Po cestě jsme si zahráli seznamovací hry, občerstvili se v cukrárně a užili si na lanových prolézačkách. Pak jsme si dali dobrou polévku v Hotelu Beskydka. Po obědě jsme se věnovali plánování akcí, kterými bychom letos rádi obohatili život na naší milé škole. Nejbližší akce, kterou parlament pořádá, je oslava Halloweenu, která proběhne ve středu 31.10. od 16,30. Více informací se dozvíte na plakátech ve škole.

Děkujeme členům parlamentu za hezkou atmosféru na výletě a dobrou spolupráci.

Výlet uspořádaly paní psycholožka Barbora Knápková a pedagogická asistentka a zároveň vychovatelka školní družiny Petra Dvorská.