Muffinový den radosti a jedinečnosti

27.4.2018 15:21 / Pavel Wojnar

Pátek 27. 4. 2018 byl na Mendelce dnem dobrot a radosti. Krásnou výzdobu před školou barevnými křídami vytvořili Adriana Górecká, Vanesa Kampfová, Vendula Červená, Natálie Staniczková (všechny z 6.A) a Samuel Šidelko ze 7.A. Otevřeli jsme si školní bufet a nabízeli v něm přes 300 maffinů od desítek malých i velkých pekařů. Děkujeme všem žákům, rodičům a paním kuchařkám za skvělé muffiny. Organizátorkou akce byla paní asistentka Marie Poloková ve spolupráci s paní psycholožkou Barborou Knápkovou a paní asistentkou Kateřinou Kempnou. Protože za hezkých dnů svačí děti na trávě mezi pavilony, využijeme zisk z prodeje muffinů na zakoupení piknikových dek pro žáky.

Členové školního parlamentu dnes také předali panu řediteli společný výrobek všech žáků a pedagogů školy. Balónky štěstí tvoří barevné otisky prstů všech dětí i pedagogů. Jsme totiž každý jedinečný...

Za výtvarnou realizaci zaslouží poděkování Isabella Jana Urbancová, Eliška Potočková, Radek Gavenda a Matěj Šenkeřík z 8.B a jejich paní učitelka Barbora Brzósková. Za organizaci děkujeme paní psycholožce Barboře Knápkové.