Kantoři o prázdninách

20.8.2018 17:57 / Bohumil Zmrzlík

 

Prázdniny jsou časem, kdy pedagogové čerpají svou dovolenou. Někteří naši kantoři se však i v průběhu prázdnin zúčastnili nejrůznějších vzdělávacích akcí. Všechny by měly vést ke zkvalitňování naší práce.

 

Největší skupinu vzdělávající se na týdenní letní škole čtenářství organizované v Brně poblíž Brněnské přehrady tvořili Mgr. B. Brzósková, Mgr. A. Ćmoková, Mgr. R. Niemczyková, Mgr. B. Pukowiecová, Mgr. P. Trojaková a Mgr. B. Zmrzlík.

Ředitel školy se kromě toho účastnil spolu se svým zástupcem Mgr. P. Wojnarem na počátku července třídenního setkání vedení škol projektu Pomáháme školám k úspěchu v Kutné Hoře.

Matematice se v průběhu prázdnin věnovala velmi intenzívně Mgr. A. Ćmoková, která lektorovala na třech týdenních letních školách Hejného matematiky v Praze, Ledči nad Sázavou a v Ostravě. Té ostravské letní školy se účastní i K. Kempná.

A konečně metodiku k vylepšení výuky anglického jazyka získávaly na letní škole organizované Jazykovou školou Hello Mgr. G. Břenková a Mgr. K. Czyžová.