Seznamy žáků 1. tříd

30.6.2017 15:09 / Bohumil Zmrzlík

Školní rok 2017/2018 začíná v pondělí 4. září 2017. V 8.00 přivítáme naše nové prváčky při slavnostním zahájení školního roku. Aktovky si nechejte ještě doma!

Hned první den dopoledne (od 8.50) se konají v obou třídách první třídní schůzky. Program prvního dne končí kolem 9.45. Děti odcházejí domů s rodiči, samozřejmě mají možnost být již v pondělí ve školní družině.

V úterý 5. září začíná škola v 8.00 (ovšem škola se otevírá již v 7.40). Děti si již berou do školy aktovku s pouzdrem, přezůvkami, svačinou a pitím. I v úterý končí vyučování v 9.45. Po skončení vyučování si děti zapsané ve školní družině přebírají vychovatelky školní družiny a děti do družiny nezapsané si osobně vyzvedávají rodiče před školou. (Pokud by mělo dítě odcházet tento den samo domů, potřebujeme písemný souhlas rodičů.)

O průběhu dalších dní se včas dozvíte.

Informace o dnech a časech, kdy budete moci zapsat své dítě do školní družiny a do školní jídelny, najdete včas na těchto stránkách.

 

Seznamy žáků I. A, kde bude třídní učitelkou Mgr. Renáta Niemczyková, a třídy I. B, kde bude třídní učitelkou Mgr. Beata Pukowiecová, najdete v přílohách.