Hledáme nájemce bufetu!

10.10.2017 13:06 / Pavel Wojnar

Pronajímatel školního bufetu skončil na Mendelce svůj prodej díky „pamlskové vyhlášce“(najdete ji v příloze). Nabízíme školní bufet k pronájmu. Zájemci se mohou informovat u paní ekonomky Maršové případně u pana ředitele Zmrzlíka.

Z třídních anket vyplynulo, že naprostá většina žáků si nakupovala ve starém školním bufetu a ráda by v tom pokračovala, i kdyby byl nabízený sortiment "zdravější" dle aktuální "pamlskové vyhlášky". Členové parlamentu se seznámili se sortimentem nabízeným ve školním bufetu ZŠ v Uherském Hradišti: http://www.zsuhsportovni.cz/skolni-bufet. Rádi bychom iniciovali znovuotevření našeho školního bufetu, který by prodával obdobné potraviny doplněné např. o školní pomůcky nebo papírové kapesníky apod. 

Jak byl do loňského roku využíván bufet žáky? Měli by případně zájem kupovat si zdravější potraviny? Co konkrétně zjistil žákovský parlament mezi žáky školy?

Starý bufet:

1) Kolik žáků třídy si ve školním bufetu něco kupovalo?

a) pravidelně každý den (aspoň 4 dny v týdnu) ...25%

b) docela často (aspoň dva až třikrát za týden) ...38%

c) občas (aspoň jednou týdně) ...21%

d) vůbec, nebo jen zcela výjimečně ... 16%


Případný nový bufet:
 

2) Kolik žáků třídy by nakupovalo v novém školním bufetu, když by nabízel např. čerstvé ovoce, ovocné přesnídávky, mléčné výrobky (jogurtové nápoje a jogurty), zdravé pečivo, minerálky nebo zdravé džusy?

a) ano, skoro každý den ...56%

b) jen občas (např. jednou či dvakrát týdně) ...34%

c) vůbec, nebo jen zcela výjimečně ...10%


 

 

 

 

Soubory ke stažení