Slavnostní rozloučení s našimi deváťáky

25.6.2026 22:31 / Pavla Kucharczyková

9.A a 9. B

Ve středu 24. června se konalo slavnostní rozloučení našich deváťáků. Tento výjimečný den proběhl v areálu Loděnice v Parku Boženy Němcové.

Součástí programu bylo slavnostní šerpování deváťáků a krásné mluvené pásmo, ve kterém se naši absolventi ohlédli za uplynulými devíti lety školní docházky. Prostřednictvím svých slov se podělili o nejsilnější zážitky, vzpomínky i poděkování, která dojala nejednoho z přítomných.

Naše deváťáky jsme slavnostně vyprovodili a společně s nimi oslavili významný okamžik – ukončení jejich základní školní docházky. Děkujeme všem, kteří s námi tento den strávili a přišli si užít poslední společné chvíle s našimi absolventy.

Velké poděkování patří také iniciativě Dokořán za zpřístupnění areálu, paní Kateřině Slivkové za skvělé občerstvení, fotografovi Marku Běhanovi za nádherné fotografie, které tento výjimečný den zachytil, a všem pedagogům, kteří naše deváťáky po celou dobu jejich devítileté školní cesty provázeli. Poděkování patří také rodičům za jejich podporu a spolupráci po celou dobu školní docházky.

Milí deváťáci, přejeme vám mnoho úspěchů, radosti a odvahy na vaší další životní cestě. Ať se vám daří, plní se vám vaše sny a na naši školu vzpomínáte jen v dobrém. Věříme, že na roky strávené na základní škole budete vždy rádi vzpomínat a že vám získané zkušenosti budou pevným základem pro další studium i život.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies