Školní sportovní klub slavil 10 let!

18.3.2020 14:50 / Martin Blatoň

4. 3. 2020, Tělocvična ZŠ Mendelova, Školní sportovní klub Mendelova, oddíl karate si připomněl desáté výročí své existence.

Plná tělocvična diváků, pozvaní hosté mezi nimiž byli náměstek primátora Mgr. Andrzej Bizoń, pan ředitel Mgr. Bohumil Zmrzlík a vedoucí Juventusu Ing. Jan Firla a především 51 vystupujících mladých sportovců. Úžasná atmosféra! Divaci měli možnost vidět pečlivě sestavený program, ve kterém účinkovali všichni sportovci i trenéři našeho oddílu. Zkrácená reportáž byla vytvořena televizí POLAR a můžete ji shlédnout ZDE.

Třešničkou na dortu bylo vystoupení Markéty Dittmannové, která předvedla mistrovkou cvičení kata a diváci měli možnost shlédnout, proč byla oceněna na letošním vyhlášení Sportovce roku.

V průběhu těchto deseti let prošlo klubem více než 600 mladých karatistů a máme radost, že i po skončení závodní kariéry se k nám naši svěřenci rádi vracejí. Pochlubit se můžeme úspěšnými sportovci a dobrým kolektivem, ve kterém je cvičencům velmi dobře. Věříme, že úspěchy a radost nás budou provázet i v dalších deseti letech.