Dnešní výlet 4. ročníku do Rožnova pod Radhoštěm

22.6.2026 18:36 / Pavla Kucharczyková

4.A a 4.B

Žáci 4. ročníku si dnes užili krásný výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Navštívili Valašské muzeum v přírodě (skanzen), kde se seznámili s životem našich předků a prohlédli si historické stavby. Na výletě si také zasportovali v družstvech, poměřili své síly v různých soutěžích a vyzkoušeli si trampolíny. Výlet se vydařil a všichni se vraceli domů plní zážitků, dobré nálady a nových zkušeností. 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies