Dnešní výlet 4. ročníku do Rožnova pod Radhoštěm
4.A a 4.B
Žáci 4. ročníku si dnes užili krásný výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Navštívili Valašské muzeum v přírodě (skanzen), kde se seznámili s životem našich předků a prohlédli si historické stavby. Na výletě si také zasportovali v družstvech, poměřili své síly v různých soutěžích a vyzkoušeli si trampolíny. Výlet se vydařil a všichni se vraceli domů plní zážitků, dobré nálady a nových zkušeností.