Absolventské práce deváťáků

21.6.2019 11:44 / Pavel Wojnar

V úterý a ve středu 18. a 19. 6. 2019 odpoledne předstupovali ve školní jídelně postupně naši deváťáci před hosty z řad rodičů, pedagogů i současných či bývalých žáků Mendelky, aby jim odprezentovali své závěrečné absolventské práce. Témata, která si deváťáci vybrali a ve spolupráci s učiteli zpracovali, byla různorodá (viz. seznam níže). Návštěvníci veřejných prezentací tleskali a oceňovali, že zpracování a prezentování bylo na vysoké úrovni.

 
 Příjemní a jméno:

Třída

Téma

Pedagogický konzultant

JEDNOTLIVCI

Krkoška Štěpán

9. A

Města duchů

Sznapková

Ernestová Sarah

9. A

Jaký má vliv moderní technologie na děti

Szymurdová

Rusková Kateřina

9. A

Móda

Kempná

Plesníková Světlana

9. B

Voda v ohrožení

Knápková

Pukowiecová Eliška

9. B

Jak nepřežívat, ale žít

Pukowiecová

Kramny Alex

9. A

Rocková hudba

Břenková

Jagiellová Barbora

9. A

Pohádky

Vichtová

DVOJICE

Feranc Martin

Jabůrek David

9. A

9. A

Parkour vs. Freerun

Czyžová

Girgoško Ondřej

Vrana Daniel

9. A

9. A

Fóbie

Kubíčková

Protopsaltis Antonio

Zorychta Jan

9. A

9. A

Karviná dříve a dnes

Zmrzlík

Wróbel Jakub

Táborský Daniel

9. A

9. B

Sketch up

Blatoň

Belišová Kateřina

Záhradníková Magdaléna

9. A

9. A

Znaková řeč

Vavříková

Bogarová Vendula

Brodová Alexandra

9. A

9. A

Kniha versus film

Maluchová

Przybyľová Helena

Świderová Petra

9. A

9. A

Stres

Zielinová

Gavenda Radek

Potočková Eliška

9. B

9. B

Klinická smrt

Knápková

Krahulec Jan

Wilczek Jakub

9. B

9. B

Vývoj her na PC

Stařičná

Adamíková Emílie

Tomašková Nikola

9. B

9. B

Mažoretkový sport

Kucharczyková

Jílková Eliška

Urbancová Isabella Jana

9. B

9. B

QUAD brusle

Folwarczná

Majerová Veronika

Vystavělová Eliška

9. B

9. B

Vegetariánsktví, veganství, testování na zvířatech

Sznapková

Nosková Kateřina

Poláchová Michaela

9. B

9. B

Poruchy příjmu potravy

Morcinková

Sýkorová Aneta

Szymurdová Nela

9. B

9. B

Disney pohádky

Petriková

 

 

ZPRACOVÁNO - NEPREZENTOVÁNO

 

Čelůstka Petr

9. B

Minecraft

Brzósková

Maljar Antonín

Šenkeřík Matěj

9. A

9. B

Mendelíček

Wojnar