Školní družina

Školní družina na lesní stezce

15.10.2023 11:29 / Barbara Wojkowská

Ve čtvrtek 12.10. se konala celodružinová hra s názvem Lesní stezka. Děti během ní prokázaly nejen své znalosti o lese, ale také schopnost spolupracovat a komunikovat v týmu napříč jednotlivými odděleními. Starší žáci si vyzkoušeli, jaké to je mít zodpovědnost za svůj tým a pečovat o mladší spolužáky. Kromě toho měly děti možnost seznámit se s žáky z jiných tříd. Na závěr dostaly nejrychlejší týmy medaile a na všechny čekaly věcné odměny. Paní vychovatelky jsou na naše děti pyšné, protože vše zvládly na výbornou!

 

Za Lesní stezku děkujeme autorům z UnoDuo.cz.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies