Karate

Krajský pohár v karate - Havířov

1.10.2012 00:27

29. 9. 2012 v Havířově proběhl důležitý krajský pohár, jehož součástí byla vyjímečně i liga talentů, která je určena především pro mladé a začínající karatisty.

Ačkoliv náš sportovní klub oslaví letos své druhé narozeniny, významné výsledky se začínají pozvolna dostavovat (především díky tvrdé a poctivé přípravě). Výborného výsledku dosáhla Kristýna Ištvanfyová, která vyhrála krajský pohár v kategorii dorostenky do 54 kilogramů, čímž se nominovala na mládežnické mistrovství ČR a bude náš klub reprezentovat v Českých Budějovicích.

Velké ocenění taktéž patří trojici velmi mladých karatéků, a to: Markétce Dittmannové, Davidu Jabůrkovi a Filipu Havlíčkovi. Naši nejmladší cvičenci srdnatě bojovali, ale skončili těsně pod stupni vítězů.

Markétka bojovala v kategorii kata mladší žačky (24 závodnic) a skončila na velmi pěkném 4. místě. David a Filip se v kategorii kata mladší žáci (28 závodníků) střetli ve čtvrtfinále, z nehož vyšel vítězně David (Filip skončil na pěkném 7. místě). V souboji o finále David podlehl zkušenějšímu a staršímu protivníkovi, který jej odsunul do repasáže. V repasáži chybělo Davidovi pověstné štěstí a prohrál, čímž obsadil stejně jako Markétka 4. místo.

Velká gratulace od trenéra!!!! Jen tak dál!!