Školní výlet
Proč cestovat daleko, když u nás v Karviné je tak krásně! Společný výlet obou druhých tříd na náměstí a do parku Boženy Němcové jsme si všichni moc užili. Výlet jsme zahájili kopečkovou nebo točenou zmrzlinou, připomněli jsme si památky a důležité budovy (radnice, zámek, kostel, kašna). Zábava pokračovala v dětském koutku a potěšili jsme i zvířátka, kterým jsme donesli mrkve a jablíčka.