GP Žiliny 2017

30.4.2017 14:44

29. 4. 2017 se na Slovensku konal mezinárodní turnaj karate. Téměř 500 závodníků ze Slovenska a Čech připravilo nádhernou podívanou. Náš oddíl na závodech získal čtyři cenná umístění, což představuje výborný výsledek!

Výjezdu na takto kvalitní závody předcházela intenziví a poctivá příprava (rozvoj rychlosti a vytrvalosti). Všichni závodníci, kteří se na Slovensku prezentovali, předváděli velmi pěkné výkony. Každá z kategorií byla velmi početě obsazena (20 a více závodníků).

Závodů se účastili: Matouš Folwarczný, Filip Havlíček, Dominik Ernest, Viktor Gall, David Plaček, Martin Feifič, Nikolas Badura a Tomáš Lipowski.

Benjamínek Matouš Folwarczný zaslouží velkou pochvalu nejen za to, že předvedl hezký výkon v kata, ale také za to, že s námi vydržel až do samotného konce závodů. Viktor, David, Martin, Tomáš i Nikolas se ve starších kategoriích zdatně sekundovali vynikajícím závodníkům a podařilo se jim ukořistit cenné body pro oddíl. Nejlépe se vedlo Filipu Havlíčovi, který dokráčel až do finále, kde zvítězil a odváží si krásný pohár.